Zintegrowane rozwiązania do zarządzania biznesem dla małych i średnich firm

Pakiet Startowy SAP Business One to zintegrowane rozwiązanie do zarządzania biznesem dla małych i średnich firm

Być może słyszałeś o rozwiązaniach SAP: dzięki nim firmy różnej wielkości działają sprawniej, szybciej i skuteczniej. Ponad 77% klientów SAP to przedsiębiorstwa małe i średnie, takie, jak Twoje. Wprowadzając pakiet startowy SAP udostępnia kompleksowe oprogramowanie do zarządzania biznesem szerszemu spektrum firm - łącznie z przedsiębiorstwami w których z rozwiązania tego korzysta tylko jedna osoba.


Pakiet Startowy SAP Business One spełnia najważniejsze wymagania biznesowe firmy dostarczając postawowych funkcjonalności z obszarów finansów, sprzedaży, zakupów, inwentaryzacji oraz CRM. Zakres funkcjonalny jest dopasowany do firm zajmujących się dystrybucją hurtową, handlem oraz branżą usługową. Możesz mieć mobilny dostęp do danych dzięki aplikacji SAP Business One na iPhone'a i iPada.

Skontaktuj się z nami by otrzymać opis rozwiązania od SAP i Teltronik, dowiedzieć się, jak Pakiet Startowy SAP Business One może pomóc zintegrować funkcje Twojego przedsiębiorstwa i poprawić jego efektywność.

OPCJA: Dodatkowo: abyś mógł szybciej poprawić wyniki swej firmy SAP i Teltronik oferują specjalny pakiet, w stałej cenie, obejmujący 5 licencji użytkownika oraz usługę wdrożenia - szczegóły do potwierdzenia.