Spójrz inaczej na zarządzanie

Czy mały pakiet do księgowości nie zaspokaja potrzeb Twojej firmy, podczas gdy w pełni zintegrowane rozwiązania do zarządzania biznesem wydaje się być poza zasięgiem?

Pakiet Startowy SAP Business One jest idealny dla firm, które chcą działać efektywnie, mieć stały i wyczerpujący wgląd w dane oraz kontrolować koszty. Zapewnia to w pełni zintegrowane rozwiązanie do zarządzania firmą. Obejmuje księgowość, finanse, sprzedaż, zarządzanie magazynem, zakupy oraz zarządzaniem relacjami z klientami CRM.

* Jest skonfigurowany dla małych przedsiębiorstw, nawet do 5 użytkowników oprogramowania.

* Może zostać wdrożony i uruchomiony od 3 do 10 dni, w zależności od Twojego projektu.

* SAP i TELTRONIK oferują specjalny pakiet w stałej cenie, dla 5 licencji użytkownika i usługę wdrożenia – do 25 000,00 PLN netto.

* Przy pakiecie do obsługi handlu i usług, razem z opracowanym wstępnie gotowym modelem biznesowym dla 2 licencji użytkownika i usługę wdrożenia – razem netto 8 950,00 PLN netto, a za jedną 5 950,00 PLN netto.


Dla firm posiadających oprogramowanie SAP Business One, firma Teltronik ma specjalną ofertę prowadzenia księgowości (książka przychodów i rozchodów jak i pełna księgowość). W ramach naszego modelu nie ma potrzeby dostarczania dokumentów do „biura rachunkowego”, wszystkie dowody zdarzeń gospodarczych pozostaną w firmie. Wykonywanie analiz finansowych i ekonomicznych należy do obowiązków naszego biura.